MTV Unplugged - pierwszy singiel

Dziś buzują w nas trudne emocje. Większość z nas przeszywa lęk i smutek. Jesteśmy uwikłani w tragedię, która dotyka nas albo bezpośrednio, albo emocjonalnie i egzystencjalnie. Sprzeczności. Zatrzymanie kontra działanie. Rezygnacja i zryw. Abstrakcją bywa zwykła normalność. Tak bardzo uzdrawiająca… Dla mnie sposobem na życie zawsze była muzyka, która potrafi być nośnikiem tego co ważne, a zarazem dawać ukojenie i chwile zapomnienia.

Premierę, o której chciałam Was poinformować, szykujemy od dawna. W grudniu zeszłego roku miałam szansę stworzyć koncert w kultowej serii MTV Unplugged. Kolejne spełnione marzenie. Mam nadzieję, że to co stworzyliśmy wraz z całą wspaniałą ekipą zdolnych muzyków i twórców stanie się przydatne. Wszelkie szczegóły i podziękowania odłożę na lepszy moment, ale chciałam poinformować, że „Decymy” w wersji akustycznej możecie już odsłuchać w serwisach streamingowych, a na Youtube możecie już zobaczyć videoclip.

Premiera albumu przewidziana jest na 22 kwietnia, ale już teraz na mojej stronie internetowej możecie zamówić go z dedykacją w przedsprzedaży, a za chwilę dostępny będzie także w pozostałych sklepach muzycznych. Zapraszam również na sobotni koncert premierowy na Canal+ Premium o godzinie 19:40. Nad jego efektem pracowaliśmy z wielkim zaangażowaniem i jestem pełna wdzięczności dla wszystkich, którzy maczali w tym palce.

Trudno świętować, ale od 1996 roku śpiewam uparcie, że „światło - nie zgaśnie choćbyś chciał”… I tej myśli chciałabym się trzymać. Prezentuję Wam dziś okładkę wydawnictwa, które jest dla mnie ważnym podsumowaniem mojej drogi artystycznej.

KUKULSKA MTV Unplugged


„To nic, że oczy pełne łez… i tak nadejdzie nowy dzień!”

Z nadzieją.
Natalia