Halo tu Ziemia

#25LatTeledyskówNat

Ostatnie czasy utwierdziły nas w prawdziwości powiedzenia „Chcesz rozśmieszyć pana Boga - to powiedz mu o swoich planach". W zasadzie o tym jest piosenka „Halo tu Ziemia”.

To dla mnie ważny utwór, ważny teledysk, a album o tym tytule - to ważny rozdział w moim życiu. Kompozycja to moja kolaboracja z muzykami, z którymi na co dzień koncertuje - Archie Shevsky, Marcin Mały Górny, Michał Dąbrówka. Wyjechaliśmy w góry do wspaniałego miejsca Aspen Dom w górach by oddać się pracy twórczej. Cudowny czas, kolonie zespołowe, integracja i zajawka. Dość odważne brzmienia i refleksyjny tekst, który przyszedł mi do głowy. Temat, który nurtuje mnie od zawsze - połączenie z kosmosem... Zależności, wolność wyboru kontra determinacja. Moim skromnym zdaniem teledysk jest magiczny.

Dziękuję Adamowi Romanowskiemu za scenariusz, zdjęcia i reżyserię. Wszystkim twórcom i wielkiej Kindze Preis za gościnny udział.

PS Gdy podczas pandemicznego zamknięcia nie mogłam chodzić to lasu - w głowie odtwarzałam scenę z tego klipu. Jak déjà vu

„Kto nade mną ma moc, może bawi go to?”