Album już w przedsprzedaży!

Idę za ciosem…
I nie przesadzam bo odzew jaki przyniosła mi premiera singla w tak krótkim czasie, Wasze reakcje i opinie, unoszą mnie nad ziemią. Ciepło mi na sercu.

Zatem prezentuję okładkę całego albumu, którego premiera planowana jest na 28 sierpnia.

Natalia Kukulska / Czułe struny - nowy album!

Właśnie tego dnia nakładem Wydawnictwo AGORA, z czego bardzo się cieszę, ukaże się wersja fizyczna płyty, a w niej, oprócz 10 utworów Fryderyka Chopina w aranżacjach Krzysztofa Herdzina, Nikola Kołodziejczyk, Adama Sztaby, Jana Smoczyńskiego i Pawłą Tomaszewskiego, książeczka z tekstami autorek, które zaprosiłam do projektu. Parytet został zachowany! Wśród pań znalazły się moje przezdolne koleżanki Bovska, Natalia Grosiak (Micromusic), Kayah, Mela Koteluk oraz Gabriela Kulka. Ich twórczość i wrażliwość od zawsze były dla mnie inspiracją, więc tym bardziej się cieszę, że mam ich cząstkę na tym albumie. Sama napisałam pozostałe pięć tekstów i wiem, że nie jest to łatwe zadanie… stanąć obok wielkiego pana Fryderyka i spróbować nazwać emocje, które tak mocno oddaje już sama warstwa muzyczna, do tego niełatwa… ale przecież każdy ma prawo mieć własne spojrzenie i skojarzenia. Dla mnie te teksty były niezwykle inspirujące do zaśpiewania.

W książeczce jeszcze wiele niespodzianek… zatem, możecie zamawiać prawie w ciemno ;), i będzie to “wcale nie ślepy los" bo jeden utwór jest już Wam znany, a gdy zajrzycie do empik.com to dowiecie się więcej o albumie i utworach na nim zawartych.

Wtedy już możecie zamówić “Czułe struny" w przedsprzedaży!

Czule Was pozdrawiam i dziękuję za ten odzew, a twórców ściskam najmocniej i gratuluję, dozgonnie wdzięczna i zaszczycona Waszym udziałem !