Fundacja Muszkieterów i Fundacja Polsat

W poniedziałek Natalia jako Muszkieter odwiedziła trzecią i ostatnią już placówkę, w której spotkała się z dziećmi wręczając im świąteczne prezenty. Tak samo jak podczas poprzednich spotkań i tym razem nie zabrakło rozmów, wspólnego śpiewania, a przede wszystkich uśmiechów na twarzach dzieci. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z poniedziałkowych odwiedzin w Gdańskim Domu Dziecka.

Natomiast w najbliższą sobotę Natalia wystąpi podczas uroczystego koncertu z okazji 10 urodzin Fundacji Polsat. Wezmą w nim udział także inni Artyści, którzy w ciągu tych dziesięciu lat działalności wspierali Fundację. Koncert odbędzie się w warszawskim Teatrze Roma, jednak by mogli obejrzeć go wszyscy – będzie on transmitowany na żywo w telewizji Polsat. Zapraszam Was zatem przed telewizory 9 grudnia o godzinie 20:00

O Fundacji Polsat przeczytacie również w wywiadzie z Małgorzatą Żak zamieszczonym w najnowszym numerze Gali. Zdobi go między innymi zdjęcie z Natalią. Wewnątrz znajdziecie również zdjęcie Artystki promującej dołączaną go Gali torebkę.

Na koniec chciałabym pokazać również zdjęcia z wczorajszych koncertów, które odbyły się w Sali Kongresowej dla Fundacji Dar Serca. Natalia wystąpiła tam z Bartkiem Królikiem i  Marusem Piotrowskim -  to dwaj Artyści z którymi Wokalistka tworzy nową płytę. Na scenie pojawiła się też nowa chórzystka - Emilia Alma.  Więcej zdjęć znajdziecie w Archiwum Koncertów.

muszkietergdansk1  muszkietergdansk2

Foto: Fundacja Muszkieterów

darsercaWawa1  darsercaWawa3

Foto: Józef Czerniejewski - Natalia Gold