Silent electro / Otwarta Ząbkowska

Kategoria
archiwum
Data
2016-08-21 20:00
Miejsce
Campus Warsaw - Ząbkowska 27/31, Warszawa, Polska

O tym, że Natalia Kukulska nie lubi sztampowych rozwiązań nie trzeba nikogo przekonywać. Pomimo tego, że bieżący rok jest dla niej pełen jubileuszy, Natalia uparcie unika podsumowań. Zamiast tego, na każdym kroku zaskakuje nowymi pomysłami.

21 sierpnia w ramach festiwalu Otwarta Ząbkowska odbędzie się rzecz zupełnie wyjątkowa : koncert SILENT ELECTRO. Można spodziewać się energetycznej, wyjątkowej atmosfery, analogowych, elektronicznych brzmień, a wszystko to w niecodziennej konwencji, w której każdy uczestnik koncertu weźmie udział za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek! Tło również będzie wyjątkowe. Budynek Warsaw Campus zostanie specjalnie przygotowany na to wydarzenie a jego ściany zamienią się w świetlną scenografię.

Natalia wraz z muzykami planuje też kilka niespodzianek. Pierwszy raz na koncercie można będzie usłyszeć kilka premierowych utworów, które Artystka przygotowuje na nowa płytę, zapowiadaną na wiosnę przyszłego roku!

Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).

Wstęp wolny

 
 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke