Babie Lato | Wrocław

Kategoria
biletowany
Data
2023-08-19
Miejsce
Tor Partynice - Zwycięska 2
Bilety do nabycia na eventim.pl

Pięć wyjątkowych i inspirujących artystek, kumulacja subtelnej czułości, zahartowanej, bezkompromisowej kobiecości, różnych historii i doświadczeń – takie jest muzyczne BABIE LATO, czyli międzypokoleniowy projekt, który gromadzi na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych.

Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy Bovską, Margaret, Zalię i Mery Spolsky - artystki, które są nie tylko silnymi osobowościami na scenie, lecz także mają swój głos również poza nią. Imprezowe kawałki utrzymane w letnim klimacie oscylować będą wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house’owych brzmień w stylu lat 90., R’n’B i soulu. Artystki zaprezentują zarówno utwory ze światowego repertuaru, jak i swoje autorskie single.

Letni, wakacyjny projekt porwie do tańca już od pierwszych dźwięków, by dać uczestnikom festiwalu okazję do najlepszej, wakacyjnej zabawy z przyjaciółmi. – Wakacje wypełnimy muzycznym BABIM LATEM, w którym jest miejsce na subtelną czułość i zahartowaną, bezkompromisową kobiecość. Przez muzykę opowiemy o tym, jaka jest dla nas współczesna kobieta i jak czerpać z siły, którą posiada - podkreśla Natalia Kukulska.

Artystkom na scenie towarzyszyć będzie aż 13-osobowy skład muzyków specjalnie zaproszonych do projektu, którzy wspólnie z wokalistkami wykonają utwory w nowych, koncertowych aranżacjach i zaskakujących mashupach. Wypełnią one ponad godzinny koncert, który będzie syntezą letniego chillout'u i kobiecej energii.
 
 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke