10-lecie Orkiestry Adama Sztaby

Kategoria
archiwum
Data
11 października 2015 19:00
Miejsce
Hala Widowiskowo - Sportowa - 75-453 Koszalin, ul. Śniadeckich 4
Dyrygent, aranżer, kompozytor i pianista – człowiek orkiestra - Adam Sztaba.
Wraz ze swoim zespołem – jedyną taką orkiestrą w Polsce zaprasza na koncerty jubileuszowe z okazji 10-lecia istnienia Orkiestry Adama Sztaby. Na tych wyjątkowych wydarzeniach we Wrocławiu, Szczecinie i Koszalinie wystąpią również znakomici soliści: Natalia Kukulska, Kuba Badach, Kasia Wilk i Piotr Cugowski, którzy wystąpią z towarzyszeniem orkiestry w specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Rok 2015 to dla Adama Sztaby rok jubileuszu. Dokładnie 10 lat temu powstała jego orkiestra - w 2005 roku za sprawą Tańca z Gwiazdami i od razu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych orkiestr muzyki rozrywkowej w Polsce.

Znane utwory w charakterystycznych dla Adama Sztaby przewrotnych aranżacjach oraz jego własne kompozycje usłyszymy w październiku podczas trzech koncertów: we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki, szczecińskiej Arenie Azoty oraz koszalińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Bilety w cenach:
TRYBUNA: 49 zł (Strefa F), 59 zł (Strefa E), 69 zł (Strefa D), 89 zł (Strefa C)
PŁYTA: 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A), 149 zł (Strefa VIP)
Bilety dostępne na: www.goodtaste.com.pl, www.ticketpro.pl, www.bilety24.pl, www.kupbilecik.pl oraz w kasie Hali Widowiskowo-sportowej, sklepach EMPIK, Saturn oraz Media Markt.
 
 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke