10-lecie Orkiestry Adama Sztaby

Kategoria
archiwum
Data
10 października 2015 19:00
Miejsce
Azoty Arena - Władysława Szafera 7, 71-245 Szczecin, Polska

Dyrygent, aranżer, kompozytor i pianista – człowiek orkiestra - Adam Sztaba.
Wraz ze swoim zespołem – jedyną taką orkiestrą w Polsce zaprasza na koncerty jubileuszowe z okazji 10-lecia istnienia Orkiestry Adama Sztaby. Na tych wyjątkowych wydarzeniach we Wrocławiu, Szczecinie i Koszalinie wystąpią również znakomici soliści: Natalia Kukulska, Kuba Badach, Kasia Wilk i Piotr Cugowski, którzy wystąpią z towarzyszeniem orkiestry w specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Rok 2015 to dla Adama Sztaby rok jubileuszu. Dokładnie 10 lat temu powstała jego orkiestra - w 2005 roku za sprawą Tańca z Gwiazdami i od razu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych orkiestr muzyki rozrywkowej w Polsce.

Znane utwory w charakterystycznych dla Adama Sztaby przewrotnych aranżacjach oraz jego własne kompozycje usłyszymy w październiku podczas trzech koncertów: we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki, szczecińskiej Arenie Azoty oraz koszalińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Bilety w cenie:
TRYBUNA: 59 zł (Strefa D), 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A)
PŁYTA: 119 zł (Strefa B), 149 zł (Strefa A), 199 zł (Strefa VIP)

Bilety dostępne na: www.goodtaste.com.pl, www.ticketpro.pl, www.bilety24.pl, www.bilety.fm oraz w punktach sprzedaży bilety.fm, kasach Azoty Arena, sklepach EMPIK, Saturn oraz Media Markt.

 
 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke