Szukaj w snach / Szczecin - ZMIANA TERMINU

Kategoria
biletowany
Data
12 marca 2020 17:00
Miejsce
Filharmonia w Szczecinie - ul. Małopolska 48

Zgodnie z decyzją Rządu RP o odwołaniu imprez masowych oraz o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury, z uwagi na zagrożenie koronawirusem koncert zostaje przełożony na inny termin.

O nowych datach poinformujemy niebawem.
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowych terminach koncertów.

>>SOLD OUT<<

Bilety w cenie 35 - 70 zł dostępne na bilety.fm oraz w filharmonii szczecińskiej.

Koncert Jazz dla dzieciaków na trwale wpisał się w festiwal Szczecin Jazz. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej, piątej edycji festiwalu. Dla najmłodszych i ich rodziców 12 marca wystąpią Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski z utworami z albumu „Szukaj w snach".

Zaczęło się od pewnego taty, Włodzimierza Wysockiego, który, gdy wyczerpał już cały repertuar popularnych kołysanek, zaczął wymyślać nowe na dobranoc dla swych dzieci. Mądre teksty, dzięki gitarzyście jazzowemu i kompozytorowi Markowi Napiórkowskiemu, stały się piosenkami. A potem Natalia Kukulska nadała im swój głęboki i ciepły głos. I tak powstał najpierw koncert, a potem płyta Szukaj w snach. Kołysanki, których uroda i dojrzałość zachwycą także dorosłych. Album „Szukaj w snach" został wyróżniony statuetką Nagrody Muzycznej FRYDERYK 2019 w kategorii „Muzyka dziecięca i młodzieżowa".

 
 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke