Konwój Muszkieterów już wyruszył

muszkieter2Foto: Fundacja MuszkieterówDziś swoją akcję pomocy rozpoczął tegoroczny Konwój Muszkieterów. Na półkach sklepów pojawiła się wydana specjalnie na tę okazję płyta Natalii, a sama Artystka odwiedziła już z darami jedną z placówek. Natalia spotkała się z dziećmi z Warszawskiego Domu Dziecka przy ulicy Podmokłej, wręczając im przygotowane przez Fundację Muszkieterów prezenty. Dzieci natomiast, specjalnie ta tę okazję przyniosły wykonane przez siebie rysunki związane z akcją – między innymi przedstawiające Natalię jako Muszkietera. Artystka nagrodziła najlepsze z nich, po czym otrzymała je na pamiątkę. Dzieci miały okazję do porozmawiania z Natalią i zdobycia pamiątkowych autografów. Na koniec Natalia zaśpiewała dwa utwory: "Decymy" oraz hymn Konwoju Muszkieterów – piosenkę "Możemy nieść pomoc".

Dzisiejsza wizyta Natalii w Domu Dziecka to pierwsze spotkanie z osobami z placówek, którym pomoc niesie Fundacja. Artystka odwiedzi w sumie trzy takie miejsca. 29 listopada zagości w świetlicy prowadzonej przez Caritas Archidiecezji Poznańskiej,  4 grudnia spotka się z podopiecznymi Domu Dziecka w Gdańsku. Pomoc Konwoju Muszkieterów dotrze jednak do dużo większej ilości, bo aż 150 placówek. Artystka wystąpi również 3 grudnia podczas koncertu I ty możesz zostać Świętym Mikołajem, który odbędzie się w Kwidzynie.

Konwój Muszkieterów dopiero rozpoczął swoją tegoroczną akcję, która potrwa do 24 grudnia. Dołączcie zatem do konwoju razem z Natalią i właścicielami sklepów Intermarché i Bricomarché. Nie jest to trudne. Wystarczy wybierać w sklepach produkty oznaczone logiem akcji. Zachęcam też do kupienia specjalnie wydanej płyty zawierającej przeboje Natalii w wersjach Live, oraz hymn Konwoju Muszkieterów. Dary zostaną również zakupione z pieniędzy pochodzących z internetowych aukcji na stronach www.allegro.pl/fundacjamuszkieterow.
Więcej informacji o konwoju Muszkieterów znajdziecie na stronie www.fundacjamuszkieterow.pl. Przeniesie Was na nią również baner zamieszczony na naszej stronie głównej. Zapraszam.

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke