Newsy


wróć 2006-12-22

Świąteczny prezent – konkurs!

Już za chwilę – rozpoczniemy wyjątkowy czas... Czas pełen pięknych i ciepłych chwil, napełnionych magiczną, rodzinną aurą. To także czas, w którym dzielimy się i obdarowujemy swoich bliskich...  | Naszym świątecznym prezentem dla Was – jest konkurs, z wyjątkowymi nagrodami. Nasza strona organizuje go wspólnie z Oficjalnym fanklubem Natalii „Wszystko co w sobie mam” – zapraszamy do zabawy...

Mamy nadzieję, że mimo tak nietypowego czasu – znajdziecie kilka chwil, a udział w naszym konkursie będzie dla Was jedną ze świątecznych przyjemności. Przygotowaliśmy dwa zadania – spośród nich możecie wybrać zarówno jedno, albo przygotować prace na dwa tematy... Pierwszym zadaniem jest ułożenie życzeń, przygotowanych z myślą o Natalii – pretekstem może być np. nadchodzący nowy rok, mogą być to również świąteczne słowa, lub życzenia przygotowane bez żadnej okazji, zawarte w nich mogą być wasze marzenia dotyczące zawodowej drogi artystki... Jedno, o co prosimy – to szczerość... Niech te słowa popłyną z Waszych serc.
    Dobiega końca 2006 rok, który z pewnością był bardzo obfity w zawodowym życiu Natalii. Działo się wiele, warto chociażby wspomnieć o specjalnych projektach muzycznych (płyty „Ona i On”, album live – dla Konwoju Muszkieterów, „Pocztówka do Św. Mikołaja”, utwór & klip „Wystarczy chcieć”) oraz wiele, licznych występów i koncertów („Viva Najpiękniejsi”, Festiwal w Opolu, koncert w Watykanie, „Taniec z Gwiazdami”, wspólny występ z Harlem Gospel Choir) – łącznie prawie 70 koncertów! Wspominamy o tym celowo, ponieważ zawodowy kalendarz artystki, wiążą się z drugim konkursowym zadaniem. Jeśli wśród tych licznych wydarzeń – było coś szczególnego dla Was, co często wspominacie, co zrobiło na Was duże wrażenie... Opiszcie nam to wydarzenie własnymi słowami – np. w formie relacji, graficznej pracy lub plakatu... Nie ograniczajcie się w żadnej formie, ani w żadnej dziedzinie. Liczymy na waszą kreatywność i zapał. Nagrodą dla zwycięscy konkursu jest zestaw – dwupłytowy, limitowany album „Special Songs”, podkładka pod mysz komputerową, zestaw kalendarzy NataliaGold na 2007, oraz zestaw profesjonalnych zdjęć Natalii, w tym jedno z dedykacją dla laureata konkursu... Nagrodami dla 10-ciu wyróżnionych osób są zestawy – album „Special Songs” + podkładka. Na wszystkie prace czekamy do 20 stycznia 2007r, wyślijcie je adres: kamila@nataliakukulska.pl. Rozwiązanie konkursu nastąpi kilka dni po upłynięciu ostatecznej daty zgłaszania prac (20 stycznia). Życzymy, aby konkurs przywołał wiele ciepłych chwil i wspomnień... Powodzenia!

Poniżej możecie zobaczyć nagrody oraz zapoznać się z informacjami na temat specjalnego klubowego wydawnictwa „Special Songs” – dwupłytowego albumu. Wszyscy chętni, mogą również złożyć bezpośrednie zamówienie na limitowany zestaw – album + podkładka. Zamówienia przyjmujemy od 27 grudnia pod adresem: fan_club@o2.pl – w odpowiedzi podamy szczegóły dotyczące realizacji zamówienia. Uwaga - tylko do wyczerpania zapasów.

Okładka dwupłytowego albumu „Special Songs”, który zawiera:

CD 1
1. Ale we mnie wszystko Twoje / wersja a cappella
2. Say it once, say it twice
3. You never ask me to stay
4. I wanna know / SisQuad remix
5. Kamienie (remix remixu) / TeDe & SisQuad
6. Piosenka światłoczuła / wersja rap
7. Summertime (feat. Norbi)
8. We’’ll Be Together (feat. R’N’G)
9. Let’s stay together (feat. Lemar) / live Sopot Festival 2005
10. Save it for a ranning day
11. Przez Ciebie
12. Daj mi tę noc (feat. Zbigniew Zamachowski)
13. Zakochani
14. Wspomnienia są blisko
15. Głodne Lata
16. We are the champions (feat. Andrzej Piaseczny)
           
CD 2
1. Niech duch ojca niesie mnie                  
2. Jesteś blisko mnie (feat. Andrzej Piaseczny)
3. Ani Słowa
4. Decymy / live 10-lecie fundacji Polsat
5. Nie jesteś sam (różni artyści)
6. Moja i Twoja nadzieja (różni artyści)
7. 8 Błogosławieństw (różni artyści)
8. Warszawo Ma / live Otwarcie XII Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych 2005
9. Kiedy zapada zmierzch
10. Piosenka świąteczna
11. Dzisiaj w Betlejem (różni artyści)
12. Wśród nocnej ciszy (różni artyści)
13. Mizerna Cicha / live
14. Gdy śliczna Panna
15. Together (feat. Paweł Rosak) / live Radiowy koncert „Pocztówka do Świętego Mikołaja 2006”
   + bonus niespodzianka

Patronem albumu jest:

Ten album jest podziękowaniem oraz pamiątką – dla wszystkich przyjaciół i fanów Natalii, którym bliski był Klub „wszystko co w sobie mam”.  Łączyły nas silne emocje i fluidy, które wciąż żyją tym samym światłem…  i nigdy nie zgasną!  Dzięki tej płycie ogrzejmy się nimi, przywróćmy obrazy i wspomnienia… „Special Songs” – to zbiór 32 wyjątkowych kompozycji, często przygotowanych na specjalne okazje, projekty, festiwale, koncerty, single, albumy… Znajdziemy tu również „premierowe” utwory, pochodzące z prywatnego archiwum. Łączy ich jedno wspólne słońce – jedna osoba, jeden niepowtarzalny głos – barwa, która potrafi namalować wszystko…

Wszystkim odbiorcą albumu – życzę, aby płynące z niej dźwięki i słowa Natalii -„Warto pamiętać, że to wszystko, co z siebie damy - wróci do nas mając większą moc… Wiele możemy przetrwać zim, gdy mamy dla kogo, a potrzebuje nas ten, kto jest sam… „ – były dla Nas inspiracją i wskazówką na każdy dzień. Tego mocno wszystkim życzę!

Tomasz Mazurkiewicz

Za pomoc w realizacji projektu - serdecznie dziękuję…
Natalii Kukulskiej, Kindze Wronie, Agnieszce Jagusiak, Kamili Centkowskiej oraz patronowi płyty – firmie NataliaGold - Józefowi Czerniejewskiemu – muzyka łączy ludzi.


Pomysł i produkcja albumu: Tomasz Mazurkiewicz
Autoryzacja: Natalia Kukulska

Podkładka pod mysz komputerową
Foto: Heribert Brehm / Pani


Youtube - Natalia Kukulska Official Facebook Myspace LaPerla

Design by Aleksandra Korszuń, Powered by Solarte
Copyright © 2010, Kurpisz Impresariat